Aktuality

 

Je možnost kde si můžete vytvořit seznam Kamarádů, se kterými chcete při závodech GLADIATOR RACE závodit. Po registraci do závodu je můžete jednoduše přidat jako spoluzávodníky u kterých se postaráme, aby byli nasazeni ve startovní listině hned vedle Vás.

Challenger

16.02.2018

Podařilo se nám domluvit s Univerzitním sportovním klubem Hradec Králové na možnosti několika tréninků Challenger.
Challenger - Sportovní hala vybavená pomůckami pro trénink na překážkové (OCR) závody. V rámci tréninků budou jsou k dispozici balanční, ručkovací a šplhací překážky.
Sledujte události a těšíme se, že se k nám na tréninky přidáte.

Vždy boty do terénu, nejlépe s výrazným vzorkem (trailové). Budeme se pohybovat z cca 90% v lesním terénu a nezpevněných cestách (jde o bezpečnost dětí). Oblečení dle počasí a vždy to co se může ušpinit. Plazení, přelézání a šplhání bude na denním pořádku a ne vždy na suchém a čistém podkladu. Vždy dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem.

Zimní tréninky budou a dle počasí je budu upravovat, např. při veliké zimě třeba procházka s koulovačkou a teorií zdolávání překážek, nebo návštěva horostěny, bazén,....Na prvních trénincích bych rád rodiče informoval o organizačních věcech (komunikace, pojištění, vybavení,...)