Otázky a odpovědi

1. Co je potřeba udělat nejdříve?

Nejprve je nutné vyplnit přihlášku ZDE  kvůli kontaktům a způsobu komunikace.

2. Kolik stojí trénink a jak ho zaplatím?

Platba je prováděna formou bankovního převodu na celé pololetí.  

Neplaťte hned po registraci, vyčkejte na pokyn emailem.

Platbu prosím zašlete:  č.ú. 2800341128/2010     VS: telefonní číslo co jste vyplnili v přihlášce    SS: 20183    Cena: 1900,-Kč  Text pro příjemce: jméno dítěte ( prosíme potom zaslat emailem kopii o provedené platbě na email: gladiatorkids@email.cz ) 

3. Potřebuje moje dítě úrazové pojištění?

Určitě úrazové pojištění pro dítě doporučujeme. Budeme běhat po lese, v nezpevněném terénu atd. .

4. Jak se dozvím termín a místo tréninku?

Chceme pro děti hodně pestrý trénink, proto neustále měníme lokality tréninku a upravujeme dle počasí. Termín je zatím každé úterý a čtvrtek většinou od 17 hodin. Místo a případné požadavky na oblečení atd. se snažíme nejpozději v pondělí zveřejnit na facebooku skupiny formou události a současně zasíláme email registrovaným.

5. Musím potvrdit účast na tréninku?

Nechceme Vás zbytečně zatěžovat, ale je pro nás důležité vědět kolik asi přijde dětí. Proto bychom rádi od Vás dostali informaci o tom, zda se dítě zúčastní. Domluvme se, že budete posílat jen omluvenku. Jinak budeme počítat s tím, že se zúčastníte. Pokud víte, že s sebou vezmete nového (nezaregistrovaného) kamaráda na zkoušku tréninku, tak také prosím o informaci.

6. Co má mít dítě sebou na trénink a jak má být oblečené?

Co s sebou je popsáno v článku ZDE a případné další požadavky budu zasílat spolu s informacemi k tréninku.

7. Výhody proč chodit do Gladiator race kids tréninkové skupiny.

Každý člen má možnost využít slevy na startovné závodu Gladiátor race. Ale lze ji z administrativních důvodů využít pouze přes online registraci (na místě nelze). On-line registrace končí vždy v neděli, týden před závodem. Sleva probíhá pomocí zadání slevového kódu, který vám na vyžádání zašlu. Prosím, čím dříve, tím lépe (v pátek před uzavření registrací je možné, že už to nestihnu).

Domluvená je i sleva 100Kč na dětské GR tričko. Na příští trénink do tělocvičny bych dovezl ukázat a odzkoušet velikosti. Nebo můžete rovnou vybrat dle tabulky velikostí. Vel: S (122-128) , M (134-140) , L (146 - 152), XL ( 158 - 164) Objednávky pouze přeze mě, eshop tuto slevu neumí rozlišit !!!

8. Chování na tréninku

Prosíme, pokuste se před tréninkem dětem připomenout, že když mluví dospělý, je nutné ho poslouchat a dělat jen to, co řekneme. Nejen, že vysvětlujeme třeba pravidla hry, ale zmiňujeme i bezpečnostní věci (upozornění na to, co je na trati může potkat). Jde o jejich bezpečí, a když to musíme několikrát opakovat, děti ztrácí čas na hru a trénink. Pokud mají nutkání dělat ještě něco dalšího, stačí se zeptat a my zhodnotíme, zda je to bezpečné pro ně a okolí.

9. Přihlášení na závody

Návod jak se přihlásit do závodu Gladiátor race najdete zde: https://www.gladiatorrace.cz/pravidla-registrace.html  do kolonky tým napište #GLADIATORRACETEAM nebo kidsGRtgHK.


SHRNUTÍ toho nejdůležitějšího: 

  • registrace - zaplacení - potvrzení se jmény kdo na tuto platbu bude chodit
  • zařídit dětem úrazové pojištění (kdo nemá)
  • sledovat FB a email s tréninky - zasílat omluvenky (SMS, email, post na FB u události,...)
  • vhodně oblékat dítě na trénink (sportovní boty se vzorkem - aby neklouzaly, sportovní oblečení, které se může ušpinit a poničit)
  • kdo bude na tréninku zlobit, tak si to s námi nemusí příště užít :-)

Jak je v úvodu napsáno, snažíme se hravou formou o všeobecný rozvoj dovedností s přípravou pro překážkové závody. Vše na tréninku je dobrovolné. Děti do ničeho nenutíme, kdo chce do vody - jde, kdo chce do bláta - jde,... ostatní mají alternativní cestu vedle. Pokud budete mít nějaké nápady (třeba místa, kde bychom se vyřádili), připomínky ... klidně mi je napište.

Budete-li mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit viz. Kontakty. O dalších výhodách budeme informovat na FB nebo v aktualitách na www stránkách dětské skupiny.

S pozdravem Mgr. Martin Sonda, trenér.

https://gladiator-kids.webnode.cz/
https://www.facebook.com/kidsGRtgHK/