Reference

Ing. Petra Marková 

oddělení pro NUTS II Severovýchod - vedoucí oddělení

závody Gladiator Race daly synovi obrovskou motivaci překonávat sebe sama. Když jsme pak objevili, že je dětská tréninková skupina, byla to jasná volba. Protože si syn už všechny kroužky objíždí sám, zdál se široký akční rádius tréninků, na které ho musím vozit, zpočátku jako problém. Tento problém se však ve finále ukázal jako obrovský bonus, protože než se vracet domů, to si jdu radši zabruslit, proběhnout se nebo projít. Takže nejen, že je to skvělá alternativa k dnešnímu dětmi tolik oblíbenému virtuálnímu světu, ale navíc dělám něco pro sebe i já. Vlastně jsme zabili dvě mouchy jednou ranou.

Gladiator je navíc výborný způsob, jak v dětech, které dnes mají problém přeskočit kozu nebo udělat kotrmelec, pěstovat obratnost a sportovního ducha zábavnou formou - oni to bahno prostě milují J.

Díky a držím palce, ať vám nadšení a elán vydrží hodně dlouho.

Lenka Prokopová

farmaceutický asistent 

Dcera (8let) chodí na tréninky GR dětské skupiny přes půl roku a naprosto jí tento druh tréninku nadchnul. Profesionální a přitom velice přátelské vedení trenéra Martina jí neustále posouvá dál. Trenér děti učí, že "něco neumím" nebo že "něco nejde" - neexistuje. Děti se postupně hravou formou učí překonávat obavy z toho, že něco nezvládnou. Učí se, že není podstatné za každou cenu vyhrávat, ale že nejdůležitější je dát ze sebe maximum a hlavně nepodvádět. Tréninky jsou různorodé a žádný není nikdy stejný - běhání, přelézání, skákání a nejvíc oblíbené řádění v bahně. Často odjíždí dcera na trénink velice unavená, ale po skončení tréninku jako by dobila baterky a má elánu a dobré nálady na rozdávání. Jsem moc vděčná Martinovi, že neváhal obětovat spoustu svého volného času a rozhodl se věnovat trénování děti v GR skupině. I když na tréninky dojíždíme z jiného města, tak nás to neodradí a snažíme se jezdit na každý trénink. Děkujeme za vše Lenka a Terezka

Andrea Jakubovitsová

OSVČ

Syn navštěvuje kroužek Gladiator kids od září a je velmi spokojený. Jsem velice ráda,že takový kroužek existuje. Děti nemají jednostranný sport, zažijí každý týden jinou "výzvu" a překonávají sami sebe při zdolávání přírodních překážek. Vždy se těší na novou trať a postupně se i připravuje na závody pořádáné Gladiator race. Pokud přes zimu bude možnost trávit odpoledne v tělocvičně, bude to ještě lepší a pro trénink na závody a na kondičku určitě smysluplné. Když vidím, že se na závody přihlásí přes 600 dětí, určitě to svůj význam má.Budu ráda, když takový typ pohybových aktivit bude pro děti nabízen a budou mít možnost se fyzicky a určitě i po psychické stránce rozvíjet.

Irena Mizerová

vedoucí výdejny ZDRAVPO Hradec Králové, s.r.o

Chtěla bych pochválit dětskou tréninkovou skupinu Gladiator kids, syn tomu úplně propadl, na každý trénink se velice těší. Líbí se mu, že jsou tréninky pestré, pokaždé v jiném exteriéru a pokaždé s jinou náplní. Dříve chodil do atletické přípravky, tyto tréninky pro něho byly stereotypní a nudné. U Gladiátorů je velmi spokojený, je soutěživý a neunavitelný - toto je kroužek přesně pro jeho krevní skupinu.